.

.

New
032318 нова жешка човек платно торба машки мали гласник торба

032318 нова жешка човек платно торба машки мали гласник торба

DEN 703.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Мобилен Телефон Џеб
Пол:
Мажи
Обликот:
седло
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Платно
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат