.

.

New
500pcs шупливи занитвам 2mm бакар Шупливи Занитвам м2*2.5/3/3.5/4mm Бренд двострано Коло PCB vias ноктите

500pcs шупливи занитвам 2mm бакар Шупливи Занитвам м2*2.5/3/3.5/4mm Бренд двострано Коло PCB vias ноктите

DEN 110.00
DEN 117.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

матични должина:
2.5 mm, 3мм, 4mm, 3.5 mm
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
2mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар
Спецификација:
M2
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат