.

.

New
2018 Нови Вистински 925 Sterling Silver Кристал Ѓердан Жените Класичен Крстот Сребро Pendant Ѓердан Женски Накит За Подарок

2018 Нови Вистински 925 Sterling Silver Кристал Ѓердан Жените Класичен Крстот Сребро Pendant Ѓердан Женски

DEN 425.00
DEN 607.68

Количина на стоки
Достапно


Стил : Трендовски, Мода, Класика
Pendant Големина : 1.7*2.7 cm/1.7*2.6 cm
Синџир Должина: прилагодливи 42-45см
Облечен Повод : Партија/Свадбена/Ангажирање/Роденден/Годишнината/Подарок/Дневно Подарок За : Девојка/Најдобар пријател/Жена/Мајка/Yourdelf Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Кристал трговија на Големо и ОЕМ : Да Класа : Висок Квалитет на Пакување : Секој во Opp вреќа

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BELAWANG
Број На Модел На:
YX1YJ572/YX1YJ574
Pendant Големина:
1.7*2.7 cm/1.7*2.6 cm
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Авион
Функција:
Убавина
Тип На Објект:
ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди/Класичен/Мода
Синџир должина:
прилагодливи 42-45см
Метал:
925 Sterling Silver + ААА Кристално
испорака:
Бесплатен превозот и Dropship
Подарок за:
Девојка/Најдобар пријател/Жена/Мајка/Yourdelf
Облечен Повод:
Годишнина, Ангажирање, Партија,Дневна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат