.

.

New
мапата на светот padmouse 800x300x4mm подлога за глушец notbook компјутер ѕвезди mousepad небото gaming mouse pad гејмер да лаптоп глувчето душеци

мапата на светот padmouse 800x300x4mm подлога за глушец notbook компјутер ѕвезди mousepad небото gaming mouse

DEN 883.00
DEN 1103.52

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ziasmul
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
големина 800x300x4mm
Големина:
L
Материјал:
Гума
Стил:
Популарната
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат