.

.

New
Моден Жените Деца Божиќ Подарок Убава Снегулка Дизајн Сребро Синџир Ѓердан Earring Поставите Повик На Накит Pendant

Моден Жените Деца Божиќ Подарок Убава Снегулка Дизајн Сребро Синџир Ѓердан Earring Поставите Повик На Накит

DEN 367.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно


Во вашата услуга!
Објект :
Моден Жените Деца Божиќ Подарок Убава Снегулка Дизајн Сребро Синџир Ѓердан Earring Поставите Повик На Накит Pendant
Материјал : Висок квалитет Сребро.
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Назад Кон мојата Продавница Дома

Карактеристики на стоката

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/pendant
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S0003
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Aisure
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
обетки големина:
3.7*2.0 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат