.

.

New
SOONHUA Мини Универзална Електрични 4 Копчето 433 MHz Авто Копија Далечински Управувач Duplicator Клонирање Автомобил Копче Портата Копчиња за Копирање Контролер

SOONHUA Мини Универзална Електрични 4 Копчето 433 MHz Авто Копија Далечински Управувач Duplicator Клонирање

DEN 309.00
DEN 441.60

Количина на стоки
Достапно


SOONHUA Мини Универзална Електрични 4 Копчето 433 MHz Авто Копија Далечински Управувач Duplicator Клонирање Автомобил Копче Портата Копчиња за Копирање Контролер информација за Производот : Фреквенција : 433mhz висок квалитет копија Hormann HSM4 Сино Копче на Далечинскиот управувач, 433 MHz Батерија : 12 V 27 A (вклучуваат) На далечинскиот управувач со батерија и клучните синџир Код : ОЕМ/ODM наредби се прифатени; Прилагодено лого на задната страна на случај и дизајни се прифатени; CE-одобрени; Спецификација : Проект Име Далечински Управувач Модел и спецификација RXY-ER се Користи Опсег : гаражни врати Оценет напон : 12 V Режим на Струја : 0.01 u A Оперативни Струја : 22.5±0.2 м-р Емитува фрекфенција : 433 MHZ Оперативен Напон : 8-12 V Модулација : ПРАШАЈТЕ го Пренесува Моќност : -12.5 dbm најкус пулсот : 400±20u S На копче операција сила : 250±50gf Батерија : 27 A*1 Температурата на работа : -5~+45°C Трајни број на клуч : Повеќе од 100.000 пати Релативната влажност : Обрне Вниманието за да Копирате Hormann HSM4 Сино Копче на Далечинскиот управувач, 433 MHz Фреквенција е 433mhz Пакетот Вклучува : 1 x Далечински управувач 1 x Настава

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Пакет:
Yes
Употреба:
Прекинувач,Електрични Вратата
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
SOONHUA
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
HFY518DK
Безжична Комуникација:
IR
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат