.

.

New
38mm Еден Слој 0.8mm4uH Висока Фреквенција Ултра Тенок Безжични Полнење Напојување Серпентина XKT-L20

38mm Еден Слој 0.8mm4uH Висока Фреквенција Ултра Тенок Безжични Полнење Напојување Серпентина XKT-L20

DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно


Серпентина спецификации : жица со дијаметар : 0.5 mm, серпентина надворешниот дијаметар 38mm, серпентина дебелина, 0.8 mm серпентина inductance 4u H, нашите калеми се користат главно за поддршка на нашите XKT-412 чип програма. '

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
TailKuKe
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат