.

.

New
Професионални пролет природни sceinc свадба фотографија фото позадина,фантазија винил backdrops дрво кат

Професионални пролет природни sceinc свадба фотографија фото позадина,фантазија винил backdrops дрво кат

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно

Објектот е укината да брод од надвор, па тоа е лесно да се има брчки.Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Професионални пролет природни sceinc свадба фотографија фото позадина,фантазија винил backdrops дрво кат
Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината). Само да ни оставите порака на големина што ви треба . Компјутерот печатен позадина карактеристики : 1.Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. Таму ќе имаат споеви помеѓу backdrops, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии, можете да користите блиц светлина или изберете потемна и шарени капки која ќе биде подобро. Пакување : Виткање.И ние ќе рефундирање на сите вашата исплата откако ќе ги примите објект и се врати.) 2) Не е Лесна Големина (дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу позадина) 8ft x 8ft (250cm X250cm)-без подот за лице да застане на.
За нас :
Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.Не било лоша миризба. Што може да се чистат со влажна крпа. 7ft x 10ft (200cm X300cm) 8ft x 12ft (250cm X360cm) 10ft x 15ft (300cm X450cm) 10ft x 20ft (300cm X600cm) Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента.Повеќе издржливи,помалку тежина,полесно чистење,погодно за отворено настани. 10ft x 10ft (300cm X300cm)-без подот за лице да застане на. Род pocekt е possbile за нас додека се справи со екстра такса е потребно.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .Мат финиш за да се намали одраз и Враќање Политики : ви Благодариме за купувањето и жал ми е за проблеми што го имавме! Тука се и правилата за враќање &замена на вашата набавка : ве Молиме контактирајте со нас за 14 дена и се врати во 14 дена по добивање на itemo,инаку, не би наплата на вашата исплата и да се обезбеди замена; Сите објект се врати треба да бидат во оригинал пакет и ги вклучува сите додатоци.Ќе е подобро топлина тоа со железна на ЗАДНИОТ дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Кога тоа е валкано , тоа не може да се мијат. Големина на : (големина може да се прилагоди) Не Цвест и не род џеб. Најпопуларните големини, треба да се користи за : 1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви) 4ft x 4ft (125cm X125cm) 5ft x 5ft (150cm X150cm) 5ft x 7ft (150cm X220cm) 5ft x 10ft (150cm X300cm) (Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.Но треба да плаќаат за превозот на предавањето на објектот; Топло Тоа : Точка боја може да имаат боја разлика од екранот прикажана, се должи на следење и снимање слика, ве молиме да се разбере. Големина : Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат. Ние ќе се подготват за цел соодветно.
Answer : ___________________________ Note :
1. Custmer дизајни се предвидени. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.Компјутерот печатен за живописни бои,висока резолуција на сликите 2. Следново е начин да го отстраните брчките.Совршена уметност за студио, настани или насловна фотографија и декорација. Имаме над десет илјади различни backdrops за вашиот референца. Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.Тоа е можно за нас да се КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ
5,Различни редовни големини како 5х5, 5x7, 8x8, 8 X12, 7x10, 8x10, 10x12, 10x10, 8x15 и 10x20ft е можно за нас според нашиот каталог. Ние може да се најдат и испрати
слични на оние за вашиот брз поглед, додека само ги споделите со нас на тема/стил ви се допаѓа.

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
W 150cm x H 200cm, W 180cm x H 250cm, W 200cm x H 300cm, W 250cm x H 360cm, W 300cm x H 300cm
Бренд Име:
FOTOKEEN
Пакет:
Yes
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
D4469
Тип:
Компјутер Печатени
Материјал:
Винил
is_customized:
Yes
Големина:
Може да се прилагоди
може да биде за:
семејството ,свадба,новороденче,бебе,деца ект
Стил:
Сценско Позадина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат