.

.

New
jantour Мажите Класичните Фармерки Бренд Големи Димензии сина Директно Pantalon Homme Жан Тенок Biker Панталони Одговара Црна Редовни панталони лето

jantour Мажите Класичните Фармерки Бренд Големи Димензии сина Директно Pantalon Homme Жан Тенок Biker Панталони

DEN 1116.00
DEN 2188.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Тенок
Број На Модел На:
JT-XBL098
Декорација:
Писмо
Измијте:
Песок Се Мијат,Потресен,Средни,Moustache Ефект,Stonewashed,Мајмун Се Мијат,Ензим Се Мијат,Снег Се Мијат,Кајгана Камен Измијте
Дебелина:
Лесен
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
JANTOUR
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер, Spandex, Памук
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат