.

.

New
Frap нова бања Слив Тапа Месинг Хром Тапа Четка Никел Потоне Миксер Допрете Суета Топла и Ладна Вода Бања Чешми yF10004/5/6/7

Frap нова бања Слив Тапа Месинг Хром Тапа Четка Никел Потоне Миксер Допрете Суета Топла и Ладна Вода Бања Чешми

DEN 2910.00
DEN 5596.80

Количина на стоки
Достапно


5910287316165987 Маркетинг на производи US $ 52.00 /парче US $ 45.00 /парче US $ 160.00 /парче US $ 34.00 /парче US $ 49.00 /парче US $ 58.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 53.00 /парче US $ 53.00 /парче US $ 53.50 /парче
Плаќање : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. Гаранција : -1 години производство гаранција; -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. Контакт со нас на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст. Повратни информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано. Ве молиме Имајте во предвид : -Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена. -Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). -За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Карактеристики на стоката

Тип:
Слив Чешми
Бренд Име:
FRAP
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Функција:
Никој
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
хром/ORB/Спреј бои
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Број На Модел На:
y10004
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Рачки:
Една Рачка
допрете го:
допрете бања
боја:
Хром, Четка Никел,СЛОБОДАНКА,црна
Тело Материјал:
Дувачкиот
Рачка Материјал:
Цинк Легура
Вода:
Топла и ладна вода, допрете го
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат