.

.

New
PP Тоалет седиште GBP17253PV Бела V тип Бавно sofe бавно затвори над инсталација должина 440 да 487mm,ширина 458 да 468mm

PP Тоалет седиште GBP17253PV Бела V тип Бавно sofe бавно затвори над инсталација должина 440 да 487mm,ширина

DEN 2687.52

Количина на стоки
Достапно


Highlig Употреба проширување завртки да се инсталира, додека вашиот тоалет има две дупки за монтажа,
меѓу 120mm да 170mm, ќе може успешно да ги инсталирате.
Определување
1. Тоалетот седиште користи Храна одделение PP (полипропилен) материјал, не
содржи какви било штетни материи во телото.
2. Тоалетот седиште дебела и тешка, може да го носи 350kg тешки предмети.
3. Тоалетот седиште има забави функција, кога се користи многу тивок.
4. Лесна инсталација, Брзо Ослободување,Падот на небото и гравитацијата се притисне, Не е лесно да се скрши.
5.Добро антиоксиданс капацитет, според корисничко искуство, користете 7 години, боја, без никакви промени. GBP17253 PV тоалет седиште специфични параметри
1.Тоалет седиште облик : Правоаголник во облик на 2 Тоалет седиште надворешниот прстен димензии : должина 460mm * ширина 368mm 3.Тоалет седиште внатрешниот прстен димензии : должина 298mm * ширина 205mm 4. Пакет големина : 510mm * 400mm * 10мм Применливи тоалет големина Применливи тоалет големина : Големина 1 : 120mm да 170mm (монтажа дупка далечина) SIze 2 : 358mm да 378mm (Ширина на најоддалечените страна на тоалет) Големина 3 : 440mm да 487mm (Растојанието од центарот на две дупки, да повеќето edge) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ако инсталацијата дупка со дијаметар е помалку од 12mm, тоа ќе предизвика инсталација тешкотии. Ние ви препорачуваме купувачи ве молиме мерка пред да го купат. 3.Ве молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Производ Листа
1.V облик на Храна одделение PP тоалет седиште X 1 сет
2. Проширување завртка Прибор за монтажа додатоци X 1 сет

Карактеристики на стоката

боја:
Бела
Тоалет Седиште Форма:
GBP17253PV
Број На Модел На:
GBP17253PV
Бафер насловната плоча:
Yes
Функција:
Бавно Затворање Тоалетни Седишта
Далечинска Контрола:
Не Се Вклучени
Тоалет Седиште Материјал:
pp одбор
Тоалет Седиште Вид:
Отворен Пред
Бренд Име:
COZYOU
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат