.

.

New
трговија на големо 2017 Мода жените Накит Бренд слободни големината на Домот, 4 бои Нова Имитација boho прстен за жените макси Прстен Додатоци

трговија на големо 2017 Мода жените Накит Бренд слободни големината на Домот, 4 бои Нова Имитација boho прстен

DEN 94.00
DEN 153.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
прстен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Бренд Име:
JUJIA
Стил:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат