.

.

New
Jlong 2018 Нови Жените Лето Плажа Клуб Партија Мода Секси Фустан Без Ракави О-Вратот Backless Печати Цвет Печати Долг Фустан

Jlong 2018 Нови Жените Лето Плажа Клуб Партија Мода Секси Фустан Без Ракави О-Вратот Backless Печати Цвет Печати

DEN 354.00
DEN 471.84

Количина на стоки
Достапно

Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Врз основа на досегашното искуство.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Жените Лето Плажа Клуб Партија Мода Секси Ракави О-Вратот Фустан Backless Печати Цвет Печати Долг Фустан Пол : Жените Силуета : Директно Фустани Должина : Глуждот Должина Сезона : Летни Материјал : Полиестер,Памук Ракав Стил : Без Ракави Стил : Плажа
S
М
L
XL
2 XL
3 XL
Биста
78 CM
82 CM
86 CM
90 CM
94 CM
98 CM
Должина
25 CM
28 CM
29 CM
30 CM
31 CM
32 CM
Половината
68 CM
72 CM
74 CM
78 CM
82 CM
86 CM
Должина На Здолниште
101 CM
103 CM
104 CM
105 CM
106 CM
107 CM
Забелешки :
1. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Број На Модел На:
Жената Се Облекуваат
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Бренд Име:
Jlong
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат