.

.

New
Автомобил стил, Четка за чистење алатки, Прибор за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 6 7 GTI Tiguan Passat Б5 Б6 B7 CC Jetta MK5 MK6 Поло

Автомобил стил, Четка за чистење алатки, Прибор за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 6 7 GTI Tiguan Passat Б5 Б6

DEN 81.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно

1 PCS перач на Автомобили Микрофибер Автомобил Чистење со Четка За Воздух-состојба Почиста Чисти Компјутер Алатки за Ролетни Duster Автомобил Грижа Детали 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Microfibre , PP, Најлон Боја : Зелена Пакет вклучуваат : 1pc четка

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
16.5cm
Бренд Име:
JINGHANG
Објектот Ширина:
4cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
QJS0011
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Microfibre + PP+Најлон
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат