.

.

New
DIY Leathercraft Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover LeatherTools 1.0 mm Ритам Сечење Кожа Зеленчук Пржен Рака Алатки

DIY Leathercraft Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover LeatherTools 1.0 mm Ритам Сечење Кожа Зеленчук Пржен

DEN 358.00
DEN 639.36

Количина на стоки
Достапно

Материјал : 45 # челик Спецификации :
Материјал : Дрво и Метал
Мило Големина : 1mm
Должина : 13.2 cm/5.2"" ( Приближно)
Боја : Како на фотографијата се покаже
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Вклучени :
1 X Groover

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
icobbler
Тип:
Вежби,Клешти,Клучеви
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број На Модел На:
PG2402
Пакет:
Торба
Големина:
1mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат