.

.

New
A3 АКТ ADDICT АКТЕРИ ПРОЛЕТ ЛЕТО ЕСЕН ЗИМА Troupe CITRON TENMA BANRI TSUMUGI SAKUYA SAKUMA Гума Keychain

A3 АКТ ADDICT АКТЕРИ ПРОЛЕТ ЛЕТО ЕСЕН ЗИМА Troupe CITRON TENMA BANRI TSUMUGI SAKUYA SAKUMA Гума Keychain

DEN 228.48

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DULLAHAN
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Mfg Серија Број:
Смола
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Големина:
M
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
за 6cm
Предупредување:
НЕ-ИСХРАНА
Број На Модел На:
A3
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Никој
Скала:
Никој
Тип На Објект:
Pendant
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат