.

.

New
Кујна Ѓубриво Бин 5L Органски Домашно Ѓубре Може да Дињи Остава Железо Круг филтри на активен Јаглен Кофа Отворено Додатоци

Кујна Ѓубриво Бин 5L Органски Домашно Ѓубре Може да Дињи Остава Железо Круг филтри на активен Јаглен Кофа Отворено

DEN 824.00
DEN 1029.60

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики :
Направен од висок квалитет на железо материјал и имаат трајни живот.
Уникатен и моден изглед може да се направи вашиот дом подобрување на ниво.
Активиран јаглерод влакна памук ѓубре капак може да се спречи можноста за филтрирање на мириси и одржување на кујната свежи.
Има храна парчиња, додека тие се префрлени на отворен ѓубриво област.
Лесен за употреба & чисти.
Пакет Содржина :
1 x Ѓубриво за Отпадоци

Карактеристики на стоката

Материјал:
Железо
Бренд Име:
ANHO
Структура:
Стои
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
GIE-0601A
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
складирање кофа
Стил:
Возен Покрие Тип
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат