.

.

New
3pcs Помине Дизајн Четка Спирала Гел Пенкало Алатката за Совети

3pcs Помине Дизајн Четка Спирала Гел Пенкало Алатката за Совети

DEN 97.00
DEN 156.00

Количина на стоки
Достапно

Опис На Производот :
3pcs Преносни Помине Уметност Дизајн Четка Спирала Гел Пенкало Алатката за Совети
Карактеристики :
Идеален за фино помине уметност работа
Совршен за професионална и домашна употреба
Издржливи четки со 3 различни должина и широк
Различни четка за различни функција, погоден за мешање, од страна на вчитување и навлегува во тесни подрачја
Тоа 's лесен за употреба, патување-friendly и refillable
Answer : ___________________________ Note :
Зборовите на пенкало е случаен ( дали производот има или не ) кога доставување
Предмет Тип : Помине Уметност Сликарство Пен
0.025
Пакет тежина : 0.049 kg
Производ Големина ( L x W x H ) : 15.00 x 1.00 x 1.00 cm / 5.91 x 0.39 x 0.39 инчи
Пакет Големина ( L x W x H ) : 15.50 x 1.00 1.50 x cm / 6.1 x 0.39 x 0.59 инчи
Пакет Содржина : 3 x Помине Уметност Дизајн Четка

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
FGHGF,202584241
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат