.

.

New
за ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 CC Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлите Лифт Регулаторот Контролер 5ND 959 855

за ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 CC Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлите Лифт Регулаторот

DEN 186.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Достапно

за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 CC Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлите 5 ND 959 855

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
SHANGLAN
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Tiguan
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
5ND959855
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал Тип:
abs хром
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат