.

.

New
100pcs/кутија Assort Големина Челик Види Круна делови се Зголеми Godlen Замена 3мм до 8mm Види Круна поставена кутија

100pcs/кутија Assort Големина Челик Види Круна делови се Зголеми Godlen Замена 3мм до 8mm Види Круна поставена

DEN 1362.72

Количина на стоки
Достапно


100pcs/кутија Assort Големина Челик Види Круна делови се Зголеми Godlen Замена 3мм до 8mm Види Круна поставена кутија
Пакет Листата :
Види круна поставена кутија * 1
Пакет Тежина : 0.12 kg

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Материјал:
Челик
Објектот Тежина:
100g
Тип:
Часовници за Делови
Функција:
3мм до 8mm Челик Види Круна поставена кутија
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
WRTOR
Број На Модел На:
Роуз Goden Види Круна
Објектот Ширина:
9inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат