.

.

New
50Pcs Мешани Дрво Девојка за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

50Pcs Мешани Дрво Девојка за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY

DEN 81.00
DEN 202.08

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Дрво
Големина на :
Appro : 28x17mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1103

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
H1103
Обликот:
Лента
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат