.

.

New
30pcs 3M Црвено Лепило Налепница Двојно Соочува со селотејп За Sony Акција Cam HDR AS20 AS15 AS100V AS30V AZ1 AS200V FDR-X1000V

30pcs 3M Црвено Лепило Налепница Двојно Соочува со селотејп За Sony Акција Cam HDR AS20 AS15 AS100V AS30V AZ1

DEN 375.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно

Функција 1 Прикачите вашата Go Pro камера за да криви површини со овие индустриска сила водоотпорен лепило месеци. 2 Опфатени со две парчиња на Криви Лепило Месеци кој гарантира дека камерата останува стабилен на шлем или друг криви површината. 3 Кога ќе треба да го дофати неколку повеќе Go Pro Криви Лепило Месеци се соодветна замена. 4 Лесен за користење, овие двострано лепило месеци може да се примени во речиси секоја криви површина, откако е завршена,тоа може да се отстрани само со топлина,како што се : фен за коса. Одговара за Sony Акција Cam HDR AS20 AS15 AS100 V AS30 V AZ1 AS200 V FDR-X1000 V Пакет вклучуваат 15 x елипса VHB 15 x квадрат VHB

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
SP-14x5-1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,Sjcam,Garmin,GoPro
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Пластични
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат