.

.

New
Boniskiss Сребрен Крст Pendant Ѓердан Со Линк Синџир За Мажи И Жени Панк Партија Изјава Исус Молитва Накит За Подарок

Boniskiss Сребрен Крст Pendant Ѓердан Со Линк Синџир За Мажи И Жени Панк Партија Изјава Исус Молитва Накит

DEN 288.00
DEN 410.40

Количина на стоки
Достапно


Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.
Зошто потреба од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали, така не ' рѓосувачки челик накит е неверојатно противалергиски, бидејќи на своите анти-алергиски својства. Како еден од најсилните на сите накит метали, тоа не се оксидираат и ќе бидат многу издржливи. Сите го прави на врвот моден додаток за да го дополните вашиот гардеробер со елегантни, современ стил понудени од страна на нашите нерѓосувачки челик накит.
Boniskiss Сребрен Крст Pendant Ѓердан Со Линк Синџир За Мажи И Жени Панк Партија Изјава Исус Молитва Накит за Подарок Proudct : нерѓосувачки челик ѓердан pendant Големина : 2.28"(5.8 cm)*1.29"(3.3 cm) Должина на Синџирот на : 21.65"(55cm)*0.11"(0.3 цм) Боја : Сребро Бренд : Boniskiss Материјал : не ' рѓосувачки челик Тежина : 0.023 kg(0.82 мл)
Забелешки :
1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
a45574
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
BONISKISS
is_customized:
Yes
Стил:
Религиски
Верски Тип:
Кристијан
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Никој
Функција:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат