.

.

New
ТОПЛО-1 поставувате Различни Земји Виси Знаме/Банер streamer Office &bar & Hotel & Дома Декорација Активност и меѓународни Светот

ТОПЛО-1 поставувате Различни Земји Виси Знаме/Банер streamer Office &bar & Hotel & Дома Декорација Активност

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики :
исклучителна предност, напредни работ lock технологија, трајни, убава атмосфера
ткаенина сечење не е топла сечење, повеќе рафинирано
шарени, светли бои, совршен модел за печатење
двострано transfection, постојаност на боја, силен ветер отпор, точна боја, елегантен се чувствуваат добро
Производ параметри :
Answer : ___________________________ Note : знамиња се наредени во случаен редослед
се користи : Светското Првенство навиваат декорација, навивачите барови, дома знаме
Answer : ___________________________ Note : 100 земји знаме случаен испорака
Случаен стил не може да избере
боја : Multicolor
Материјал : Полиестер
големина : еден знаме : околу 14*21cm,
вкупна должина : околу 25 M
Пакет Содржина : 1*string знаме
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Големина:
14X21cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Стил:
Летање
Употреба:
Декорација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат