.

.

New
15V 6A 90W AC Адаптер за Полнач за Toshiba Satellite P100 P100-240 P100-257 P105 PA2521U-2 PA2501U

15V 6A 90W AC Адаптер за Полнач за Toshiba Satellite P100 P100-240 P100-257 P105 PA2521U-2 PA2501U

DEN 601.00
DEN 925.44

Количина на стоки
Достапно

15 V 6 A 90 W AC Адаптер за Полнач за Toshiba Satellite P100 P100-240 P100-257 P105 PA2521 U-2 PA2501 U
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 15 V / 6 A
-Конектор Големина : 6.3 mm x 3.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x 15 V 6 A 90 W AC Адаптер за Полнач за Toshiba Satellite P100 P100-240 P100-257 P105 PA2521 U-2 PA2501 U
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
6A
Излезниот Напон:
15v
Приклучок Тип:
полнач
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор големина:
6.3 mm x 3.0 mm
Излез:
15v 6a
is_customized:
Yes
гаранција:
3 Години
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат