.

.

New
лист везови цвет мрежа везови чипка ткаенина венчаница Tulle Здолниште Материјал ткаенини за крпеница

лист везови цвет мрежа везови чипка ткаенина венчаница Tulle Здолниште Материјал ткаенини за крпеница

DEN 839.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Достапно


Функција : Име на Производ : памучна ткаенина масти квартал пакет флорални,точка,цртан филм шема Материјал : 100% памук. Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти. Бои : како слика се прикажува, Големина : 1piece= 150cm*1yard(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка),2 парчиња е 150*2yard ние не се случува да го намали надвор Ако сакате други потреби ве молиме контактирајте со лени pls.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZHONGYIJIATIMELY
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Стил:
Жакард
Велур Ткаенина Тип:
--
Тип:
--
Nonwoven Техника:
--
Плетени Тип:
--
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат