.

.

New
8Pcs Четка за Заби ГЛАВИ За PHILIPS Sonicare HX6511 HX9362 HX6013 HX6063 HX3110 HX3212 HX6231 HX6631 HX6711 HX6721 HX8911 HX6730

8Pcs Четка за Заби ГЛАВИ За PHILIPS Sonicare HX6511 HX9362 HX6013 HX6063 HX3110 HX3212 HX6231 HX6631 HX6711

DEN 227.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно


2965589018559094 всушност, јас те сакам премногу US $ 7.29 /парче US $ 5.98 /парче US $ 6.99 /парче US $ 4.39 /парче US $ 4.38 /парче US $ 15.98 /парче US $ 13.98 /парче US $ 8.88 /парче US $ 6.99 /парче US $ 4.35 /парче US $ 2.28 /парче US $ 2.28 /парче Функција : Замена Четка за Заби Глави Пакет се вклучени : 1 пакет (4pcs во еден пакет)
1.материјал : Мека Bristies
2.Чисти забите и масажа на непца нежно.
3.Ефикасно отстранување на плак, без иритирачки непцата
4.Стоматолозите препорачуваат ќе го замени на секои три месеци.
Компатибилен со модели како што следува :
HX3110 HX3120 HX3130
HX6100/HX6150/HX6411/HX6411/HX6431 HX6431/HX6500/HX6511/HX6530/HX6711
HX6730/HX6731/HX6732/HX6780/HX6781/HX6782/HX6902/HX6910/HX6911/HX6911
HX6912/HX6930/HX6932/HX6932/HX6932/HX6933/HX6942/HX6942/HX6952/HX6982
HX6982/HX9332/9382/9342...
Влакната На Четката Никогаш Не Се Допре Или Да Се Користат
Ако ви требаат повеќе ,ве молиме контактирајте со нас.
Ние provid e Брзо E liexpress sh i pp i n g.ако не у т д ,ple ase да контактирате со нас преку express-пошта или whatsapp,skype
Ние обезбедуваме услуга со dropshipping,ако треба на слики со бела Позадина,ве молиме контактирајте со нас.
Ако сте направиле грешка за вашиот налог. ве молиме контактирајте со нас befo повторно ние превозот надвор. Ние превозот е многу брзо.
Ако имате било какви прашања со нашите услуги,ве молиме да ги споделите со нас.
Ако не можете да најдете моделот y ou треба на нашиот веб сајт. можете да ми кажете . ние ќе ви каже на линк.


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Број На Модел На:
HX6064 HX6930 HX9340 HX6950 HX6710 HX9140 HX6530
Големина:
HX6064 HX6930 HX9340 HX6950 HX6710 HX9140 HX6530
Количина:
8
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
RONSIT
Возрасна Група:
Возрасни лица
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат