.

.

New
Деловен Човек Половината Спојувалка за Каиш Случај Покривајте Телефонот Универзален Држач За iPhone X 5 6 7 8 Плус за Samsung S9 S8 за Huawei за XiaoMi

Деловен Човек Половината Спојувалка за Каиш Случај Покривајте Телефонот Универзален Држач За iPhone X 5 6 7

DEN 368.64

Количина на стоки
Достапно


НОВ Висок Квалитет Човек Половината Спојувалка за Каиш Телефон Случај Носителот на Универзал За Мобилни Телефони
Сосема нов и висок квалитет
Универзален и за речиси сите мобилни телефони
Внимание : заштитна маска итн. додатоци не се вклучени
Пакет Содржина : 1 PCS Универзална Спојувалка за Каиш Телефон Случај Носителот НЕМА Мало Пакет,БЕЗ Додатоци
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,реални објект може да биде малку различни во outlook или боја, но истата функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
Внимание : Сите производи доаѓа без својот мало пакување,ако треба,pls контактирајте со нас пред да го купите! 1. Yanwen Економски Воздух Mail и 4 PX Сингапур Пост НП Про не е trackable, Други превозот начин е trackable. ние ве советуваме да изберете Aliexpress Стандард или Премија на превозот . 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, 5. Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Карактеристики на стоката

дизајн:
Деловни,Спортски,Егзотични,Геометриски,Обичен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Мало Пакет:
No
Тип:
браник
Големина:
universal for almost all phones
Функција:
Анти-удар,Адсорпција
Бренд Име:
Qkens
Карактеристики:
половината спојувалка за каиш носителот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат