.

.

New
YAAMELI Мода Swan Накит Поставите 925 Sterling Silver Кристал Накит во Собата За Жените Свадба Партија Ѓердан Обетки Сет

YAAMELI Мода Swan Накит Поставите 925 Sterling Silver Кристал Накит во Собата За Жените Свадба Партија Ѓердан

DEN 261.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Sterling Silver Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
YAAMELI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
T16801
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат