.

.

New
Класичен круг благодарам kraft хартија печат поставено на бисквит Бонбони Торба печење пакување декоративни налепница

Класичен круг благодарам kraft хартија печат поставено на бисквит Бонбони Торба печење пакување декоративни

DEN 170.88

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
TZ043
Материјал:
Copperplate лепило
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат