.

.

New
ДА ВАШИОТ ВКУС авто додатоци обичај нов автомобил седиште опфаќа за Suzuki Landy Поздравниот Jimny KIZASHI Vitara Вагон Liana 3 дише

ДА ВАШИОТ ВКУС авто додатоци обичај нов автомобил седиште опфаќа за Suzuki Landy Поздравниот Jimny KIZASHI

DEN 13605.00
DEN 14321.28

Количина на стоки
Достапно


· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
За автомобилот патосници(автомобил теписи) производи, што се продава и управувачот лево и десно воланот на автомобилот патосници.
Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно . Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса. Ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : "Фолксваген" Touareg 2016 Година, Audi Q6 2015 Година, Kia Sportage 2013.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!.

Карактеристики на стоката

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Специјални Функции:
Чување & Tidying,Вода-Доказ,Основна Функција
сет парче:
>10
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
90cm
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Висина:
30cm
Објектот Ширина:
60cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат