.

.

New
Нови 5 Парче HD Печатење на Големи Самовила Опашка Аниме Модерни Декоративни Слики на Платно Ѕид Уметност за Дома Украси Ѕидот Оркестарот

Нови 5 Парче HD Печатење на Големи Самовила Опашка Аниме Модерни Декоративни Слики на Платно Ѕид Уметност за

DEN 528.00

Количина на стоки
Достапно


Големина
Size0 : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6x2,4x8inx2,4x10inx1)
Size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
Size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
Size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) Врамени
На врамени опција е 5 парче платно дека е веќе на дрвена рамка и е подготвен да се откажам.
Тоа изгледа како убава како што се гледа на сликата погоре. Не Врамени не врамени платно е само 5 парче печати на платно без дрвена рамка. Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. 1. e Packet 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS 4. DHL Услуги на Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Пад на превозот
Ако сте заинтересирани во нашите производи, на чекање за вас да ме контактирате. Ако имате прашања или проблеми? Ве молиме да го контактирате овластениот сервис и ние ќе добиете во контакт во рок од 24 часа!
Нови 5 Парче HD Печатење на Големи Самовила Опашка Аниме Модерни Декоративни Слики на Платно Ѕид Уметност за Дома Украси Ѕидот Оркестарот Слика

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
Size0, Size1, Size2, Size3
боја:
Без Рамка, Framre
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Chambotrade
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Класични
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
Сликарство
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Во комбинација
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Анимација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Picure Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Рамка:
Со Рамка
слика:
ѕид уметност
Уметнички дела:
платно печатење
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат