.

.

New
топла трговија на големо Мода 3D куче pendant ѓердан симпатична животно Beagle ѓердан Жените ѓердан гроздобер Накит милениче подарок пад на превозот

топла трговија на големо Мода 3D куче pendant ѓердан симпатична животно Beagle ѓердан Жените ѓердан гроздобер

DEN 600.00
DEN 1176.00

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори。
Уживаат во шопинг во нашата продавница .

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
LPHZQH
Пол:
Жените
Број На Модел На:
163
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Убавина
боја:
антички сребрен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат