.

.

New
секс во BDSM ропство роб метални Тешки legcuffs фетиш секс играчки за парови жените роб на 304 нерѓосувачки челик нога ракави

секс во BDSM ропство роб метални Тешки legcuffs фетиш секс играчки за парови жените роб на 304 нерѓосувачки

DEN 4285.00
DEN 4608.00

Количина на стоки
Достапно


секс во BDSM ропство роб метални Тешки legcuffs фетиш секс играчки за парови жените роб на 304 нерѓосувачки челик нога ракави
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Големина : машки: Внатрешен дијаметар 8.5*7.5 cm,Височина 4cm ,дебелина на ѕид 0.6 cm, должина на Синџирот на 38cm
женски : Внатрешен дијаметар 6.8*7.8 см, Висина 4cm , дебелина на ѕид 0.6 cm, должина на Синџирот на 38cm
Ако ви се потребни за да го прилагодите големина, контактирајте го персоналот на услуга на клиентите, благодарам (Забелешка : големината на стоки се должи на мерниот метод, мерни инструменти, а и па таму ќе биде малку различен грешка, генерално, ± 2 mm грешка е нормално, не квалитет проблем или големината не одговара на описот, ви благодариме)
Испорака
1.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена. По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Прифаќаме Alipay,Банкарски Трансфер, Western Union Итн Тука.
2.Сите Големи Кредитна Картичка Се Прифатени Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.
2.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу

Карактеристики на стоката

боја:
женски, машки
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
XA170
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
Inner diameter 8.5*7.5cm/ 7.8*6.8cm
Непристојни Слика:
No
Употреба:
секс играчки во bdsm
Нови:
секс алатки за продажба
Стил:
Секс Производи
Функција:
legcuffs
Style1:
Фетиш
style2:
Возрасни Игри
Style3:
нога манжетни за секс
Style4:
секс играчки за парови
Style5:
bdsm секс
style6:
нерѓосувачки челик bdsm ропство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат