.

.

New
HANRIVER Глуждот massager глуждот поддршка на глуждот заеднички топла облога глуждот термички шок Ахил plantar притисок месење physiother

HANRIVER Глуждот massager глуждот поддршка на глуждот заеднички топла облога глуждот термички шок Ахил plantar

DEN 3444.00
DEN 3744.00

Количина на стоки
Достапно

Име на производ; Глуждот massager со глуждот глуждот заеднички топлина применува на глуждот заеднички термички шок притисок масажа на терапија Ахилова тетива. Производ материјали; Композитни материјали Боја; филм Производ функција; Глуждот нега; масажа Номинална моќност; 9 w.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
HANRIVER
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
RF-120
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат