.

.

New
Beaded Пердув Sequin Крило Organza Чипка Везени Закрпи за Облека се Облекуваат Јакна да се Шие на Облека Appliques Значка Налепница Diy

Beaded Пердув Sequin Крило Organza Чипка Везени Закрпи за Облека се Облекуваат Јакна да се Шие на Облека Appliques

DEN 235.00
DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно

modname=ckeditor
1.[Пакет] : 2 buc/многу
2.[Size ] : на сликата
Answer : ___________________________ Note :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање !!!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Aprille
Големина:
as the picture
Техника:
Sequined
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Sequin Крило Organza Чипка Везови Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат