.

.

New
Witblue Нови За 10.1 Digma ЕВА 1800 3G таблет на Допир Панел Digitizer Екран на Допир за Стакло Замена на Сензор

Witblue Нови За 10.1 Digma ЕВА 1800 3G таблет на Допир Панел Digitizer Екран на Допир за Стакло Замена на Сензор

DEN 2688.00

Количина на стоки
Достапно


Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. но, оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не купи.

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Бренд Име:
witblue
Број На Модел На:
За Digma ЕВА 1800 3G екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат