.

.

New
LaserWorks ЛЕ-032 Picatinny Шини Монтирани Алуминиум Легура Ласерски Спектар Пронаоѓач 700m за airsoft и снајперски пушка

LaserWorks ЛЕ-032 Picatinny Шини Монтирани Алуминиум Легура Ласерски Спектар Пронаоѓач 700m за airsoft и снајперски

DEN 8539.00
DEN 8539.20

Количина на стоки
Достапно


Laser Works ЛЕ-032 Picatinny Шини Монтирани Алуминиум Легура Ласерски Спектар Пронаоѓач 700m за airsoft и снајперски пушка
Ласерски rangefinder Laser Works е многу потребно за успешен лов . Со континуирано мерење начини на растојание и брзина, ќе можете брзо да ги направат потребните измени. Вграден-во inclinometer со висока прецизност одредува аголот на кота. На сите начини се ориентирани кон работата и во јасни временски услови, и во магла времето.
Со целосна метално тело, Овој нов објект работа со riflescopes, лакови и crossbows, тоа го прави повеќе континуирани мерења на растојание во движење со нејзините железо очите и OLED боја на екранот.
Клучна Карактеристика : 1. мини компактно тело 2. сите-метално тело со шок отпор 800 G 3. водоотпорен Ipx4 4. боја OLED дисплеј видливи во текот на ноќта 5. база прилагодливи за да се усогласат ласерски со ловечка опрема поглед 6. кабел за напојување & мерка управувач за лесно ракување 7. постојана дистанца мерка со агол на екранот 8. опсег 5-700m
3 страни ( лева страна, десната страна, долната страна ) Изборен пушка опсег rangefinder,
Што се во пакетот :
1*LE032 спектар пронаоѓач
1*3 M лепенка лента
1*Ален Копче
Бесплатен Превозот Оптички Пушка Опсег Ласерски Rangefinder 5-700m Ловечка Опрема Од Ласерски Работи
Shippment
Ласерски Работи е професионален ласерски rangefinder, кои се движат ноќ визија, забележување на т.н " опсег производителот од 2004 година. Постојат 12 лица во нашата R&D оддел. Нашите rangefinder е патентирана од домашниот пазар и пошироко. Ние се задржи на иновациите да ги задоволи и да ги поттикне нашите клиенти потреби.
Благодарение на нашите деценија години искуство на ласерски rangefinder производство, нашите производи се продаваат за околу 15 земји од целиот свет и имаме работено со други ОЕМ производителите целиот свет премногу.
Заврши Процесот На Производство
Rangefinder треба да биде завршена во неколку процеси.Тоа бара голем број на опремата и многу човечки работа да се заврши на високо квалитетни производи, како што се : бесплатен-тест-обработка-Тест и така натаму. Од процес на производство на полупроводнички законот коло, поставување на softwear на одборот, чистење на окуларот, монтажа призмата на окуларот, проверка на добра состојба на внатрешна LCD, ратификува емисија и прием леќа, тестирање на точноста на кои се движат за да конечно монтажа на целиот парче. Секој процес е тесно проверуваат за да се осигураме дека нашите производи дефект слободни.
Сертификат
Нашите rangefinders се CE,ROHS,FCC, ФДУ,MSDS,EN60825 одобрени.
Услуги :
Сите производи се внимателно проверени и пакувани во добра состојба во пред испораката. Во случај на било каква штета предизвикана од превоз или други фактори, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот на време. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиентите задоволство. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно остави голем фидбек. Однапред ви благодариме.
ODM & ОЕМ е исто така на располагање, бидејќи ние имаме свои развој и manufacutering тим. Првичниот контакт е hightly ценети.

Карактеристики на стоката

боја:
флексибилни 3side планината, Лево Месеци Заградата
Мерен Опсег:
5-700m Маскирна, 5-700m Црна
Точност На Мерење На:
1 Метар
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Големина:
83*39*63
Бренд Име:
LaserWorks
Број На Модел На:
LW-032
Објектот:
Шини Планината Picatinny Спектар Пронаоѓач
Гаранција:
12 месеци
Тежина:
210g
Водоотпорен:
IPx4 Водоотпорна
Опсег:
5-700 метар
сертификација:
CE,ФДУ,FCC,ROHS,EN60825
Брзина спектар:
0-300Km/h
Батеријата:
CR2/3V*1
боја:
црна, маскирна
единица:
Метар/Двор
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат