.

.

New
LTWHOME Вредност Пакет на Пена Филтри, Јаглерод Филтри и Полиестер Филтри Поставување Одговара за Fluval У2 Филтер

LTWHOME Вредност Пакет на Пена Филтри, Јаглерод Филтри и Полиестер Филтри Поставување Одговара за Fluval У2

DEN 1031.52

Количина на стоки
Достапно


LTWHOME Вредност Пакет на Пена Филтри, Јаглерод Филтри и
Полиестер Филтер Поставени Одговара за Fluval У2 Филтер
- Сопствени дизајниран и произведен за Fluval У2 Филтрација Системи. - Добар за слатководни & морски средини. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Иако не е оригиналниот Fluval филтер влошки, но со висок квалитет.
Пакет се вклучуваат : 12 x Пена филтер, 12 x парична Казна филтер, 12 x Јаглероден филтер.
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра, Африка зема
за 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе
реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Карактеристики на стоката

Големина:
Pack of 36
Тип:
Риба
Бренд Име:
LTWHOME
моќност:
Никој
Напон:
None
Употреба:
Филтри & Додатоци
Is_customized:
Yes
Тежина:
129.4g
Број На Модел На:
FUCFUPFU212
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат