.

.

New
Uodesign Нов Дизајн Кристал Рап ign Pendant Ѓердан Mens Злато Синџир Iced Надвор Отвори Rhinestones Златна Боја Хип Накит

Uodesign Нов Дизајн Кристал Рап ign Pendant Ѓердан Mens Злато Синџир Iced Надвор Отвори Rhinestones Златна

DEN 436.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно


Производот Се Покаже
Синџир должина : 75см

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UODESIGN
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
CM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Ѓердан
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Хип-хоп Ѓердани
Класа:
Висок квалитет
Обликотшема:
моден pendant
синџир големина:
75см
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат