.

.

New
Природни Бамбус TeaTray + Лажичка + Teaknife Puer Чај Одбор За Прикажување Чај Кинески Церемонијата Алатки Додатоци

Природни Бамбус TeaTray + Лажичка + Teaknife Puer Чај Одбор За Прикажување Чај Кинески Церемонијата Алатки

DEN 634.00
DEN 812.64

Количина на стоки
Достапно

1. Точка Име : Чај Лента
Големина на : 22 * 22 *3 см ( 8.7 * 8.7 * 1.18 инчи )
Материјал : Бамбус
2. Точка Име : Чај Лажица Големина : 16 * 2.5 cm Материјал : Бамбус 3. Точка Име : Чај Нож
Големина : 15 * 2.5 cm
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Дали е вистински слики?
A : 100% Вистински шут, се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, може да се купи се однесуваат на слики.
П : Кога јас не го добие, што треба да направам ?
О : Некои пакети ќе биде одложен,ве молиме контактирајте со нас прво да се прошири на заштита на време.
П : Ако јас се купи повеќе од 3 компјутери во една цел, може да можам да добијам попуст?
A : Можете да ги имаат 5% попуст попуст кога ќе го купите повеќе од 2 парчиња и може да се добијат попуст од купонот, во нашата продавница.
П : Ако сакам да се купат на големо, што треба да направам?
A : Можете да ме контактирате и да ми кажете колку сакате да ги купите, јас ќе ви даде попуст.
П : ми купи два, но ќе ми испрати еден, сакам решение.
О : Доколку тоа е наша грешка, ние ќе се одговорни за тоа. Испрати еден или рефундирање на еден зависи од вас.
П : Ако јас не се задоволни, што треба да направам?
А : ве Молам контактирајте ме, ова може да се решаваат преку дискусии.
П : Ако имам прашање за шопинг, што треба да направам? А : Можете да ме контактирате , ќе ви помогнат.
Времето за Испорака Табела Со "ДОН Пост" (Кина Пост Воздух Mail)
Земја
Предмети Пристигна Го Оценувате
6-9 Дена
10-15 Дена
16-20 Дена
21-25 Дена
>26 Дена
Русија
0
29.6%
46.8%
17.8%
5.8%
Бразил
0
2%
28.5%
43.2%
26.3%
Америка
10.3%
49.9%
31.2%
4.4%
4.2%
Франција/велика БРИТАНИЈА
19.3%
41.1%
21.2%
13.6%
4.8%
Израел
0
8.8%
42.3%
31.3%
17.6%
Канада
2.6%
38.2%
32.2%
16.8%
10.2%
Други
Најчесто околу 15-35 Дена
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе се примени предмети,ве молиме проверете внимателно во рок од 24 часа.Било каков проблем,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Брза Испорака/ Предмети Пристигна Го Оценувате
e-EMS
e-Пакет
EMS
DHL
FEDEX
ТНТ
5-15 Дена
5-15 Дена
5-13 Дена
5-10 Дена
5-10 Дена
5-10 Days
Превозот :
Ние соработуваме со Кина Пост, тоа ќе се обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.Тоа е многу важно.
Ние ќе брод вашата нарачка од штом го вети.Ве молиме почекајте во пациентот.
Брзо Пакување, Брзо Испраќање.
Превозот Штети & Загуба
Ве молиме не се отвори спор сега.
ќе бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
Но, ако некоја штета да се случи за време на transportion,
ве молиме контактирајте со нас, па ние ќе се реши прашањето наскоро Препратете или Наплата.
Ние треба вашата поддршка и разбирање. ние ќе се обидеме потрудиме да се направи да се чувствувате задоволни.
Повратни информации :
Ако постојат некои фактори, за да се направи сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас . Ние сме лесно да се комуницира, и ние се обидуваме да се добие 5 ѕвезди.
Ви благодариме!
Природни Бамбус Tea Tray + Лажичка + Teaknife Puer Чај Одбор За Прикажување Чај Кинески Церемонијата Алатки Додатоци
Природни Бамбус Чај Фах + Чај Лажица + Чај Нож Puer Чај Одбор За Прикажување Чај Кинески Чај Церемонијата Алатки Додатоци

Карактеристики на стоката

Материјал:
бамбус
Бренд Име:
BeSpeTure
Функција:
Покажува Чај
друга функција:
Посебно за Puer Чај
Име:
Чај Лента
Други име:
чај одбор
Функција:
чај церемонија
Додатоци:
Чај Лажица, Чај Нож
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат