.

.

New
DKLD DZ05 7pins IP55 380VAC 10A Водоотпорен вклучување/Исклучување На Електромагнетниот Електромагнетни Pushbutton Push Копчето се Префрла Машина Започнете Swit

DKLD DZ05 7pins IP55 380VAC 10A Водоотпорен вклучување/Исклучување На Електромагнетниот Електромагнетни Pushbutton

DEN 1103.52

Количина на стоки
Достапно


DKLD DZ05 7pins IP55 380 VAC 10 A Водоотпорен вклучување/Исклучување На Електромагнетниот Електромагнетни Pushbutton Push Копчето се Префрла Машина за Почеток Вклучете TUV
Број на модел : DZ05
Тековната/напон : AC-3, AC400 V, 10 A
Струја : 10 A
Заштита : IP55
Сертификат : CE TUV
EN60947-3

Карактеристики на стоката

Напон:
380V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
-
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE
тековната:
10A
Број На Модел На:
DZ05
Карактеристики:
380VAC 10A Водоотпорен
Материјал:
Пластични
сертификација:
TUV
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат