.

.

New
Premade Волумен Lash Фанови 5D руската Волумен Фанови Полу Постојани Индивидуални Eyelash Екстензии Бесплатен превозот

Premade Волумен Lash Фанови 5D руската Волумен Фанови Полу Постојани Индивидуални Eyelash Екстензии Бесплатен

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно


Premade Волумен Lash Фанови 5 D руската Волумен Фанови Полу Постојани Индивидуални Eyelash Екстензии Бесплатен превозот
Многу меки и удобни за носење!
Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен!
Трепките се направени со рака целосно!
Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.
2018 Нов стил Нашиот сопствен бренд Индивидуални трепките.
Crul : C/D
Дебелина : 0.07/0.10 mm
Должина : Ова е иста должина со една лента,8-15mm на располагање.
Бесплатен Превозот
Ова е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина. За Вашите клиенти овие трепките ќе биде најдобар избор, бидејќи тие се многу светлина носат, свиленкаста и совршено се криви. Тие се само како свој трепките, само многу повеќе целосни и подолго. Со цел да се обезбеди подобро високиот квалитет на производите на нашите клиенти, нашите материјали се увезени од Јужна Кореја .
Premade Фанови :
Име
5 D Јазол Слободни Индивидуални Трепките 5 D Трепките Premade Фанови
Техника
Кореја техника поддршка
Материјал
Супер Мека Синтетички Влакна
Употреба
Make Up, убавина
Пакет
12 ,16 20 линии / фах
20 коцки по кутија
Време На Испорака
Во рок од 1000 компјутери 10 Дена по вашата целосна исплата
или зависи од квантитетот ќе цел
Lash Боја
Црна
Зошто да го одберете нас?
1. Имаме 9 години experience Eyelash продолжување линија.
2. Различни лажни eyelash може да биде испорачана во нашата компанија.
3. Ние соработуваме со многу famours бренд во светот, нашите eyelash е популарна in America,Европа,Африка,Средниот Исток и наскоро.
4. Со добар квалитет е нашата компанија култура
5. Чест кредитна е добро познат на нашите клиенти.

Карактеристики на стоката

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
1
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
5D002
Лажни Трепки Terrier:
Други
Големина:
Premade Fans
Бренд Име:
големото око е тајна
Лажни Трепки Стил:
Други
боја:
природни црна
Големина:
All Curl & Length Avaliable
Трепките Квалитет:
меки и удобни
кориснички:
Поддршка
Кориснички Пакет:
Поддршка
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат