.

.

New
Нови 220V 5730SMD кујната под кабинет led осветлување stepless затемнување LED Лента Светлина светилки за затворен осветлување

Нови 220V 5730SMD кујната под кабинет led осветлување stepless затемнување LED Лента Светлина светилки за затворен

DEN 1099.00
DEN 1099.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : 100% сосема нов и висок qualit Работат на струјата : AC напон 220 V Производ Моќ : 48 W, 72 W, 80 W, 84 W, 96 W, 128 W, 160 W, 192 W Големина : (Еден вид) 31 CM, (Б тип) 41 CM, (в тип) 51 CM Боја температура : 2700-7000 К температурата на работа : - 20 целзиусови степени - 60 целзиусови степени Светлина брзина агол : 120 степени Светилка тело материјал : алуминиум легура Облик : лента Ветување затемнување, со далечински управувач Слободно да ја прилагодите светлината и светлината, светла боја (Кул бело - Жолто светло - Неутрална светлина) Совети : 31 CM светлина бар број = * W / 12 W; 41 CM светлина бар број = * W / 18 W; 51 CM светлина бар број = * W / 16 W Пакување вклучува : 1 x LED Лента Светлина

Карактеристики на стоката

боја:
На 31CM 48W, А1 31CM 84W, А2 31CM 96W, Б 41CM 48W, Б1 41CM 72W, Б2 41CM 84W, Б3 41CM 96W, Б4 41CM 120W, C 52CM 64W, Ц1 52CM 80W, C2 52CM 96W, C3 52CM 128W, C4 52CM 160W, C4 52CM 192W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Напон:
220V
Тело Материјал:
Алуминиум
Ширина:
1cm
Должина:
31cm
сертификација:
CCC
Гаранција:
-
Карактеристики:
5730SMD LED Светло лист
Број На Модел На:
P201702-B493
Употреба:
Затворен Осветлување
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
Halojaju
Wattage:
-
База Тип:
-
База Тип:
led сијалица
Тип На Објект:
светлината монистра извор
Стил:
таванот светлина ight монистра
Тип:
led светло одбор
Примена:
спална соба, кујна таванот светилка
Наслов:
профил за led лента
Употреба:
led sotto pensile
Име на производ:
кујната под кабинет led осветлување
Тип На Производ:
под кабинет лента осветлување кујна предводена
title - 2:
led светло бар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат