.

.

New
20Pcs Смола Девојка Декорација Занаети Flatback Монистра Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

20Pcs Смола Девојка Декорација Занаети Flatback Монистра Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

DEN 128.00
DEN 250.08

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 20mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0117

Карактеристики на стоката

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0117
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат