.

.

New
1mm сребро еластична bungee string кабелот круг извртени string јаже 70 метри/roll DIY канапи за накит наоѓање облека висат ознака

1mm сребро еластична bungee string кабелот круг извртени string јаже 70 метри/roll DIY канапи за накит наоѓање

DEN 360.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

Опис На Производот
Име : Металик Еластична String
Боја : Сребрена
Количина : 70 метри/roll
Дијаметар : 1mm

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
100% Најлон
По завршувањето:
восок
Должина:
70meters
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
20160098
Техника:
Извртени
Дијаметар:
1mm
боја:
Сребро.
еластична јаже:
еластичен
Bungee:
bungee јаже
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат