.

.

New
Висок квалитет Момче девојка Слободно harem мода Спортски панталони памук чудовиште Панталони есен пролет дете Удобно детска облека

Висок квалитет Момче девојка Слободно harem мода Спортски панталони памук чудовиште Панталони есен пролет дете

DEN 498.00
DEN 829.44

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Baletongnian
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Крстот-панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
деца a76
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
погодни за возраста:
Дете 2 3 4 5 6 7 години
Применливи Сезона:
есен пролет
Ткаенина третман:
меки и удобни,Здрави
Одговара висина:
90cm,100cm,110cm,120cm,130cm
квалитет:
памук, со висок квалитет, во ред, најдобар, врвот
детска облека стил:
Мода,Симпатична,Секојдневен,Спорт,активни
деца панталони:
Панталони & Capris/harem панталони/панталони
Децата облека Пол:
Унисекс/Бебе/Дете/Девојка/Момчиња/ Kids/ Дете/деца
детска облека:
децата облека
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат