.

.

New
12AX7 (5751) +12AU7 (5963/5814) електрони цевка Preamp

12AX7 (5751) +12AU7 (5963/5814) електрони цевка Preamp

DEN 2554.00
DEN 2688.00

Количина на стоки
Достапно


12 AX7 (5751) +12 AU7 (5963/5814) електрони цевка Preamp
Користење на 12 AX7+12 AU7 пред фаза засилувач коло
Звукот е транспарентен, двата краја се прошири добро, и високи и ниски фреквенции се одлични. Ниска фреквенција и еластична, висока фрекфенција и парична казна.
Електронска цевка усвојува хоризонтална инсталација структура, и цевка висина е само 35 MM.
Може да се направи на целата машина потенки и повеќе деликатна
Како мал пријател, не пропуштајте тоа
PCB спецификација : 175 MM*185 MM

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
12ax7
Бренд Име:
GZbotolave
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат