.

.

New
НОВА ЖЕШКА 12 Хороскопски Знаци Пол Мажи Жени Накит Девица Вага Скорпија Овен Бик Кожни Нараквици за Жени Мажи Подароци

НОВА ЖЕШКА 12 Хороскопски Знаци Пол Мажи Жени Накит Девица Вага Скорпија Овен Бик Кожни Нараквици за Жени Мажи

DEN 127.00
DEN 181.44

Количина на стоки
Достапно

НОВА ЖЕШКА 12 Хороскопски Знаци Пол Мажи Жени Накит Девица Вага Скорпија Овен Бик Кожни Нараквици за Жени Мажи Подароци
1)Бренд Име : Mibrow
2) Materrial : Кожа+Алуминиумски+Стаклениот
3)Бои : Сребрена+Црна
4)Големина : 20cm Должина
5)Пакување : 1pc/opp вреќа
6)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
7)Забелешка : Кога цел Повеќе Од $150 Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Ние можеме да понудиме Пад на Превозот . ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Mibrow
Број На Модел На:
K363
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Функција:
Декорација
Обликотшема:
хороскопски знак
Материјал:
Кожа+Алуминиумски+Стаклениот
Должина:
20cm+6cm
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
1 компјутер/opp вреќа
дизајн:
хороскопски знак хривнија
Функција:
Кожа Хривнија За Мажи Жени
Стил:
мажите хривнија
Употреба:
шкорпија хривнија
12 Соѕвездија Хривнија:
Хороскопски Хривнија
Тип:
рак хривнија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат