.

.

New
6pcs 8 Инчен Grils Големи Cheerleading Коса Лакови Со Еластична Бенд Grosgrain Лента Навиваат Лак Злато Сребро Organza Коса Додатоци

6pcs 8 Инчен Grils Големи Cheerleading Коса Лакови Со Еластична Бенд Grosgrain Лента Навиваат Лак Злато Сребро

DEN 607.00
DEN 866.40

Количина на стоки
Достапно

Повеќе стилови на повеќе концесии
6pcs 8 Инчен Grils Големи Cheerleading Коса Лакови Со Еластична Бенд Grosgrain Лента Навиваат Лак Злато Сребро Organza Коса Додатоци
Материјал : Висок Квалитет Grosgrain Лента
Лак големина : околу 8 инчен
Лента : 3 Инчи
Состојба : Нова Рачно Изработени
убави цвеќиња,Различни светли бои може да одговара со различни облека на вашето бебе!
Добар избор за вашето бебе да се носат во партијата, на фестивали или во секојдневниот живот
Употреба : Овој Голем коса, лак е совршен за вашата Божиќ слики, фотографии, партија или било кои други посебни време
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Косата Панделки
Број На Модел На:
FQ1007*6
Бренд Име:
RuoShui
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Девојки
боја:
6 бои
Големина:
8 Inch
Применливи прилики:
Танцување, Партија, Перформанси
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат